Posiadłość średniowieczna 30 ha

Data dodania: 19-01-2009


Średniowieczna posiadłość, która była rezydencją renomowanej francuskiej rodziny, położona jest w malowniczym terenie naturalnych lasów i pastwisk. Mimo to jest łatwo dostępna dzięki nie dalekiej odległości od autostrady (10km) i lotniska (80km).

Posiadłość składa się nie tylko z kaplicy i dworu z czerwonego i beżowego naturalnego kamienia ale również z wielu innych budowli, które zostały dobudowane w XVII wieku i doskonale harmonizują z całą posiadłością.
W wieży powstały dwa studia o powierzchnij 260 metrów kwadratowych, tam również znajduje się w pełni urządzona kuchnia jak i 3 duże sypialnie z łazienkami i innym komfortem. Z pomieszczenia gościnnego możecie Państwo cieszyć się widokiem na imponujący park w stylu francuskim (7000 metrów kwadratowych)

W roku 2001 posiadłość została wyremontowana i odpowiada dzisiejszemu standardu technicznemu 8211; np. ogrzewanie podłogowe itp.

Tymczasowo owa posiadłość funkcionuje również jako stadnina koni (doskonałe warunki: 30ha pastwiska, jeziora)
Duże drewniane stajnie w spaniałym stylu oferują miejsce dla ok. 20 koni. Naturalnie powiększenie stajni jest natychmiastowo możliwe.


Cena: 15 000,00 zł

Dodane przez: immopolen

Miasto: 70 km od Paryża Francja

pokaż email...


Formularz kontaktowy

Podobne oferty

szukam hal produkcyjnych

Zagranica

pilnie poszukujemy dla poważnego klienta hal produkcyjnych tylko parterowych w całym kraju, głównie w dużych miastach, intersuja nas hale od 2000m2 z

Dzialka gospodarczo-budowlana

Zagranica

Sprzedamy działkę gospodarczą z mozliwośćią zagospodarowania terenu pod budowę budynków mieszkalnych albo do prowadzenia działalności gospodarczej. Us

Centrum handlowe w Niemczech

Zagranica

Poszukujemy chętnych do współinwestowania w budowę centrum handlowego ''CITY GALERIE GRISHEIM'' usytuowanego we Frankfurcie n\Menem. Przewidywana powi

Dzialka budowlana na Slowacji

Zagranica

Bardzo ladna dzialka budowlana z widokiem na jezioro, jest ogrodzona, uzbrojenie: prad, woda, oraz kanalizacja. Dzialka polozona ok 100 m do jeziora O

Zabytkowy kompleks uzdrowiskowy

Zagranica

Sprzedam zabytkowy kompleks uzdrowiskowy w renomowanym i znanym na świecie kurorcie o unikalnych właściwościach leczniczych. Zabudowa do modernizacji.

Cypr-willa na wsi

Zagranica

spokojna i cicha okolica, widok na gory i morze, duzy ogrod, basen i patio

Back to top
Ta domena jest na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu.Ok, rozumiem