budynek handlowo- biurowy

Data dodania: 18-02-2009


Warunki przetargu:
Prawo do wynajmu części lub całości lokalu użytkowego – budynku biurowego o powierzchni użytkowej
614m. kw. składającego się z przeszklonego salonu. parter 213 m kw. , pomieszczeń biurowych
1 i 2 piętro 335, 52m. kw, oraz piwnic65m. kw mieszczącego się w Warszawie przy ul. Towarowej 33.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1. Złożenie oferty przetargu na piśmie w zamkniętej kopercie z dopiskiem „oferta przetargowa” w formie przesyłki poleconej na adres: Towarowa 33 Corporation Sp. z o o, ul. Towarowa 33 w Warszawie, 00 869, lub w sekretariacie spółki, w terminie do dnia20 marca 2009 do godziny 15. 00
2. W treści oferty należy podać co najmniej następujące informacje i oświadczenia, a także załączyć następujące dokumenty:
dane oferenta, imię, nazwisko, adres zamieszkania, albo nazwę firmy i adres siedziby, jeśli oferentem jest osoba prawna lub inna jednostka organizacyjna.
oświadczenie woli umowy podnajmu z Towarowa 33 Corporation Sp. z o. o ul. Towarowej 33 w Warszawie, z podaniem w walucie polskiej oferowanej ceny podnajmu przedmiotu przetargu.
oświadczenie o zapoznaniu się ze stanem faktycznym i prawnym przedmiotu przetargu.
aktualny odpis z właściwego rejestru (w przypadku oferentów będących osobami prawnymi lub innymi jednostkami organizacyjnymi) albo kserokopia potwierdzona za zgodność stron dowodu osobistego lub innego dokumentu stwierdzającego tożsamość w zakresie stron zawierających fotografię i podpis (w przypadku oferentów będących osobami fizycznymi). Odpisy wystawione nie wcześniej niż na 3 miesiące od terminu składania ofert.
3. Otwarcie ofert przetargowych nastąpi w siedzibie Spółki, przy ul. Towarowa 33, w Warszawie , w dniu 23 marca 2009 o godzinie 12. 00
4. Oferta przetargowa nie spełniająca wymogów co do formy, treści i sposobu jej złożenia, złożona po upływie terminu do składania ofert nie bierze udziału w przetargu.
5Wybrana zostanie oferta która zawierać będzie najwyższą cenę. Z oferentem, którego oferta zostanie wybrana zawarta zostanie umowa.
6. Towarowa 33 Corporation sp. z. o. o, ul. Towarowa 33 zastrzega sobie możliwość unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.
Informacje dodatkowe Lokal użytkowy zlokalizowany jest w centralnej strefie stolicy, przy zbiegu dwóch ruchliwych ulic Jaktorowskiej oraz Towarowej. Sąsiedztwo przedmiotowej nieruchomości to teren zabudowy mieszkaniowej, biurowej, handlowej i usługowej. Dojazd do nieruchomości bardzo dobry, posiadamy własny parking .

Szczegółowych informacji dotyczących przedmiotu sprzedaży udziela Pan Wojciech Drużba, pod numerem telefonu 664 480 510. Zainteresowani niniejszym przetargiem mają również możliwość obejrzenia nieruchomości – budynku po uprzednim uzgodnieniu terminu.


Dodane przez: sekretariat@towa

Miasto: Towarowa 33 warszawa

pokaż email...


Formularz kontaktowy

Podobne oferty

Działka inwestycyjna

Mazowieckie

Pas lasu o szer73m podzielony na 5 działek po 3000m2 i 5390m2 oraz droga dojazdowa od głównej asfaltowej ulicy. Nieruchomość inwestycyjna, w niedługie

2 pok na Grochowie

Mazowieckie

MS21695 Miasto: WARSZAWA, Dzielnica: Praga Południe Okolica: Kamionek, Ulica: Kinowa, Typ własności: sp, Powierzchnia: 38, L. pokoi: 2, Pietro: 7, L.

Dom + staw rybny

Mazowieckie

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, pow. 90 m2, ogrodzona działka 5000 m2, w tym staw rybny. W 2004r dom całkowicie wyremontowany, ocieplony, wykonan

kawalerka

Mazowieckie

Do wynajęcia od maja, 10 minut tramwajem do centrum, 2 piętro z 2, w bloku z cegły, dużo zieleni, cicho, blok zamykany. Umeblowane , sprzęt RTV i AGD.

Wynajmę mieszkanie 1-pokojowe

Mazowieckie

Wynajmę mieszkanie 1- pokojowe ( 36 m2 ) na Ursynowie bardzo blisko stacji metra Natolin; mieszkanie zupełnie nowe (2006r), osiedle monitorowane, piąt

Oferta wynajmu nieruchomości

Mazowieckie

Nieruchomość położona jest w Ostrołęce przy ul. I Armii Wojska Polskiego 22 , w bezpośrednim sąsiedztwie głównej trasy nr E 61 Warszawa - Augustów. O

Back to top
Ta domena jest na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu.Ok, rozumiem