Budynek produkcyjno-magazynowy

Data dodania: 20-01-2010


Do wynajęcia bądź na sprzedaż :

nieruchomość produkcyjnobiurowo magazynowa o powierzchni użytkowej 1524 m2 położona w Oleśnicy w odległości 20 km od Wrocławia. Dzięki niedawno oddanej do użytku obwodnicy i drodze ekspresowej S 8 podróż do Wrocławia trwa jedynie ok 15 min. Obiekt zlokalizowany jest blisko centrum miasta, w zasięgu komunikacji miejskiej, w odległości 800 m od dworca PKP oraz 1200 m od dworca autobusowego.
Nieruchomość stanowi działkę gruntu o powierzchni 5715 m2, na której posadowione są dwa budynki: główny budynek produkcyjno magazynowo biurowy oraz zlokalizowany przy wjeździe budynek portierni.
Wjazd na nieruchomość (także dla pojazdów typu TIR) znajduje się od ul. Fabrycznej, drugi dodatkowy wjazd jest możliwy od ul. Stolarskiej. Teren nieruchomości utwardzony jest kostką granitową i ogrodzony ogrodzeniem z betonowych elementów prefabrykowanych. Nieruchomość posiada dostęp do drogi utwardzonej asfaltem, Na nieruchomość dostępna jest duża ilość miejsc postojowych. Wolne miejsce na działce można zagospodarować stawiając np. dodatkowy budynek lub magazyn. Teren całej nieruchomości ładnie zagospodarowany i utrzymany w porządku.

Budynek produkcyjno biurowo magazynowy
Budynek został wybudowany w 1999 roku. W roku 2007 został przebudowany do stanu istniejącego w dniu dzisiejszym. Budynek jest w 70 powierzchni zabudowy obiektem jednokondygnacyjnym a w pozostałej dwukondygnacyjnym. Obiekt nie jest podpiwniczony.

Dane techniczne budynku:
powierzchnia użytkowa 1524, 10 m2 w tym parter 1172, 7 m2, piętro 351, 4 m2
powierzchnia biurowa 168, 10 m2,
pomieszczenia socjalne 222, 10 m2 (dwa pomieszczenia obecnie socjalne: szatnia (87, 4 m2) i jadalnia (70, 90 m2) mogą służyć jako pomieszczenia biurowe)
hala produkcyjna 632, 40 m2, wysokość 3, 15 m
magazyn 240, 80 m2, wysokość 2, 69 m (w miejscu kanałów wentylacyjnych 2, 45 m)
budynek wyposażony jest w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, c. o. (piec olejowy) , wentylacyjną grawitacyjną i mechaniczną, telefoniczną i informatyczną oraz odgromową.
ściany zewnętrzne z cegły ceramicznej pełnej, ocieplone styropianem, ściany działowe z cegły dziurawki, posadzki z płytek ceramicznych i cementowe, konstrukcja dachu stalowa oparta na słupach i ścianach zewnętrznych, dach kryty 2 x papą na lepiku na deskowaniu ocieplony wełną mineralną, stolarka okienna i drzwi wejściowe z PCV, drzwi do kotłowni i magazynów stalowe, pozostałe drewniane, elewacja zewnętrzna z masy tynkarskiej na ociepleniu ze styropianu
Poziom prac wykończeniowych ocenić można na wysoki zarówno ze względu na użyte materiały jak i ze względu na sposób ich wykonania. Budynek znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Budynek portierni
Budynek pełni funkcję usługową dla całej nieruchomości, jest budynkiem portierni. Idealnie nadaje się również pod sklep firmowy, wcześniej pełnił taką funkcję. Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony.
Dane techniczne budynku:
powierzchnia użytkowa 29 m2
ściany z cegły, posadzki betonowe, konstrukcja dachu drewniana, dach dwuspadowy, kryty dachówką ceramiczną


Do tej pory w obiekcie zlokalizowane były firmy produkcyjne (odzież, części samochodowe) nadaje się on również pod handel i usługi.

Cena najmu:
17 900, 00 PLNVAT (22)

Cena sprzedaży:
6 000 000, 00 PLN

kontakt: Barbara 609 95 95 25


Cena: 60 000,00 zł

Dodane przez: basia@grynko.pl

Miasto: Oleśnica, ul. Fabryczna Wrocław

pokaż email...






Budynek produkcyjno-magazynowy




Formularz kontaktowy





Podobne oferty

grunt rolny Zabór, gm. Miękinia

Dolnośląskie

Działka rolna w Zaborze Wielkim położona przy drodze asfaltowej, uzbrojona (prąd, woda). Sąsiednie działki zabudowane. Cicha, zielona okolica, około 1

3-pok. 72m2 do wynajmu

Dolnośląskie

Do wynajmu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72 m2 w Wałbrzychu, Podzamcze, ul. Palisadowa. Mieszkanie na II piętrze, umeblowane, pralka, lodówka. Cena wyn

2-pokoje Krzyki 270000

Dolnośląskie

Godne polecenia mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe o pow. 35mkw ;spółdzielczo-własnościowe, super lokalizacji w pobliżu ulicy Hallera a ul. Grabiszyńską

Bliźniak z wyposażeniem

Dolnośląskie

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej położony na jedym z bardziej renomowanych osiedli domów jednorodzinnych w Jeleniej Górze. Wykonany z bardzo w

Atrakcyjny dom w cichej okolicy!

Dolnośląskie

Dom jednorodzinny położony blisko Wrocławia. Zbudowany z ceramiki; podłogi wyłożone parkietami i płytkami; 2 łazienki; 4 pokoje i salon;piwnica; kotło

KUPIę MIESZKANIE

Dolnośląskie

Poszukuję mieszkania we Wrocławiu jedno lub dwupokojowego w rozsądnej cenie, najlepiej na Krzykach lub Fabrycznej.

Back to top
Ta domena jest na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu.Ok, rozumiem