Działka Budowlana Garbów

Data dodania: 06-02-2019


Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, widokową, o powierzchni0, 8 hektara z możliwością dokupienia 20 arów gruntów rolnych (na sad, warzywnik itp. ). Działka idealna dla deweloperów pod budowę osiedla domów jednorodzinnych (10 arów jeden dom) lub jako biznesowa z nieuciążliwą działalnością.

Działka położona jest w miejscowości Garbów przy ulicy Makowej (ok. 20 km od Lublina – do centrum miasta drogą szybkiego ruchu jedzie się ok. 15 min, ok. 10 km od Nałęczowa, ok. 25 km od Puław).

Wszystkie media dostępne w odległości ok. 100 m. (woda, kanalizacja gminna, prąd). W niedalekiej przyszłości dostępny będzie również gaz ziemny (obecnie podpisywane są umowy). W sąsiedztwie działki znajdują się bloki mieszkalne.

W odległości ok. 200 m. szkoła podstawowa, ok. 900 m. przedszkole, ok. 600 m. ośrodek zdrowia, ok. 700 m. przystanek autobusowy (busy do Lublina oraz Puław odjeżdżają co ok. 10 min).

W odległości ok. 800 m. : Centrum Handlowe (m. in. Delikatesy, Groszek, Sklep z drobnymi materiałami budowlanymi, inne); Szkoła językowa;Fitnes; Restauracja.

Cena 900. 000 zł (do negocjacji), kontakt, tel. 602666725. Na prośbę mogę przesłać zdjęcia.


Cena: 9 000,00 zł

Dodane przez: kknd666@o2.pl

Miasto: Makowa Garbów

pokaż email...


Formularz kontaktowy

Podobne oferty

Nałęczów - działka budowlana

Łódzkie

działka budowlano - rolna w Nałęczowie, 5 minut od centrum, cicha okolica, gaz, kanalizacja, telefon na działce, woda i prąd 100m szczegółowy opis i f

SprzedamDom-BukowinaLubelskie

Łódzkie

Dom jednopiętrowy do wykończenia - 5 pokoi, 2 łazienki. Dostęp wody pradu i telefonu. Rodzaj kanalizacji - szambo. Rozpoczęcie budowy - lata 90'. .

Działka z domkiem jednorodzinnym

Łódzkie

Działa położona przy ulicy, sięga aż do rzeki Krzna. Domek jednoorodzinny, kanalizacja, woda, prąd.

działka ze stawem

Sprzedam | Łódzkie

Oferta sprzedaży dotyczy 3 działek o łącznej powierzchni 2,7 ha, w tym 2,30 ha to powierzchnia ogroblowana stawu który graniczy z rzeką Wolbórką. Oko

dom koło Kraśnika zamienię na do

Łódzkie

dom z cegły czerwonej. wybudowany w 1991 r. składa się z 5 pokoi, salon, 2 kuchnie, 2 łazienki. częściowo do wykończenia. działka 3. 300 m2. zagospoda

DZIAŁKI NA ROZTOCZU

Łódzkie

W meandrach wieprzadziałka w terenach planowanego ośrodka rekreacji. Pośród lasów na wzgórzu 3 działki rolne do wykorzystania na cele rekreacyjne.

Back to top
Ta domena jest na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu.Ok, rozumiem