Sprzedam/Wynajmę dom wolnostojący z garażem, 6 pokoi -pow. całk. 190m2

Nieruchomości

Opublikowano: 04-03-2020 | Wygaśnie: 31-12-2025

5 100,00 zł

pokaż numer telefonu...

Dodane przez: jaroza
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Elbląg
Telefon: pokaż numer telefonu...

Opis

-Rok budowy domu: 1983
-Rodzaj zabudowy: wolnostojący
-Stan wykończenia: do remontu
-Materiał budynku: ściany zewnętrzne murowane dwuwarstwowe (pustak25, pustka powietrzna4, cegła12), ściany wewnętrzne cegła/pustak
-Stropy: żelbetowe
-Okna: drewniane
-Ogrzewanie: piec gazowy Buderus, grzejniki płytowe Purmo, instalacja grzewcza z rur miedzianych wspomagana pompą obiegową
-Ciepła woda użytkowa: gazowe podgrzewacze przepływowe (odrębne dla każdej kondygnacji)
-Dach: stropodach zamknięty pokryty papą (w roku 2018 nowe pokrycie z papy termozgrzewalnej)

-Pow. działki: 470m2
-Pow. całkowita domu: 190m2 , w tym:
---Pow. użytkowa: 110m2
---Pow. przyziemia: 55m2
---Pow. garażu: 25m2

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący piętrowy z wysokim przyziemiem i garażem. Możesz mieszkać i prowadzić działalność w jednym miejscu. Możesz także przygotować dom pod kwatery pracownicze lub inną formę wynajmu.

Oferowany dom ma duży potencjał możliwości jego wykorzystania. Są tu trzy niezależne kondygnacje połączone zewnętrzną klatką schodową, zabudowaną, przylegającą do budynku. Umożliwia to osobne wejście do każdej z kondygnacji.

Nowy właściciel ma szansę na własną aranżację i dostosowanie pomieszczeń tak aby spełniały jego potrzeby. Można np. wstawić wysokie witrynowe okna aby nadać elewacji elegancki i nowoczesny wygląd.

Dom położony jest we wschodniej części miasta Elbląga w pobliżu ul. Rawskiej. Dzielnica Warszawskie Przedmieście to w głównej mierze domy jednorodzinne i nieliczne niskie bloki mieszkalne. Dom jest położony przy ulicy osiedlowej, wewnętrznej, nieprzelotowej, asfaltowej. Jest tu cisza i spokój.

W pobliżu są szkoły, Centrum Sportowo-Biznesowe przy al. Grunwaldzkiej , Instytut Ekonomiczny i Politechniczny PWSZ w Elblągu, zabytkowy kościół rzymskokatolicki, liczne sklepy samoobsługowe oraz 16. Pułk Logistyczny Wojska Polskiego przy ul. Łęczyckiej. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). Szybki dojazd do obwodnicy.

Kondygnacje domu mają powtarzalny układ pomieszczeń - widoczny na załączonych rzutach.

Dom o powierzchni całkowitej około 190m2. W tym użytkowa 110m2 (parter i piętro - wys. kond. 2,50m), przyziemie 55m2 (wys. kond. 2,20m) i garaż 25m2 z kanałem serwisowym (głębokości około 1,70m). Przed garażem długi i szeroki podjazd - możliwość zaparkowania drugiego auta. Przyziemie wyniesione ponad teren około 1.7m - możliwość wykonania osobnego wejścia z poziomu terenu.
Na dachu garażu możliwość wykonania tarasu o pow. 25m2 dostępnego z poziomu parteru.

Ogród wokół domu to w głównej mierze drzewa owocowe.

Dom wymaga remontu wewnątrz, docieplenia i wymiany okien lecz ma duży potencjał możliwości jego wykorzystania.

Ogromnym atutem nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja - osiedle domów jednorodzinnych w spokojnej i cichej ale także rozwojowej dzielnicy miasta.

Atutem jest także powtarzalność kondygnacji i rozkład pomieszczeń. Dom można przygotować pod zamieszkanie dwóch rodzin (niezależność parteru od piętra) lub pod wynajem. Można także przygotować dom pod wynajem na biuro lub przychodnię, gabinety stomatologiczne, kwatery pracownicze itp. Przyziemie także nadaje się do wykorzystania pod działalność.

Dom jest przeznaczony na sprzedaż lub ewentualnie wynajem.
Zapraszam do kontaktu.

Formularz kontaktowy

pokaż numer telefonu...

Podobne ogłoszenia

Dwupokojowe mieszkanie, 3 kondygnacji na Kabatach

Dwupokojowe mieszkanie, 3 kondygnacji na Kabatach

Dobra lokalizacja. 3 min do metra Kabaty, 10 min do lasu Kabackiego Przedstawiane mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji. W pobliżu sklepy, banki, szkoły, przedszkola,punkty usługowe, fitnes...

1 750 000,00 zł

Sprzedam dom w Słominie pod Magdalenką

Sprzedam dom w Słominie pod Magdalenką

Mam do sprzedania dom, który jest w trakcie budowy. Bardzo dobra lokalizacja przy Lasach Magdalenki. 800 metrów do Szkoły Podstawowej. Zapraszam do zobaczenie osobiście.

1 300 000,00 zł (do negocjacji)

Przestronne 3-pok. po rem., Ursynów, Taras-Ogród

Przestronne 3-pok. po rem., Ursynów, Taras-Ogród

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam piękne 3 – pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze dwupiętrowego budynku (Gawota 6A) wybudowanego w 2003r...

755 000,00 zł (do negocjacji)

Działka Rekreacyjna ROD z domkiem, Warszawa Wawer

Działka Rekreacyjna ROD z domkiem, Warszawa Wawer

Sprzedaż bezpośrednia, agencje proszę o nietelefonowanie. Sprzedam piękną działkę rekreacyjną z murowanym domkiem położoną na terenie ROD ‘’ZERZEŃ’’ przy ul. Borowieckiej ( Wawer). Doskonałe miej...

95 000,00 zł