Przedsprzedaż kawalerka Opole Zaodrze, winda garaż

Data dodania: 16-03-2020

Wyświetleń: 705 (unikalne: 308)


Apartamenty Barona to docelowo 7 trzykondygnacyjnych budynków otoczonych zielenią w niskiej zabudowie w Opolu przy ul. Barona. Powstanie 339 nowych mieszkań.

Pierwszy etap A obejmuje dwa budynki mieszkalne po 52 mieszkania z garażami podziemnymi. W każdym budynku będą dwie nowoczesne cichobieżne windy. Pełna dostępność do wszystkich mieszkań dla osób niepełnosprawnych.

Łatwy dojazd do centrum miasta, blisko szkoły, przedszkola, Politechnika Opolska, sklepy, Dino, Pływalnia i rozległe tereny do rekreacji i aktywnego wypoczynku. Bez smogu, miejskiego ruchu. Łatwy dojazd do autostrady A-4. W bliskiej odległości ok. 1 kilometra szkoły, przedszkola, sklepy, basen "Wodna Nuta", stacja paliw, restauracje, Politechnika Opolska.

Apartamenty Barona, to przestrzeń zaprojektowana ze szczególną dbałością o detale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Każde mieszkanie jest optymalnie rozplanowane z balkonem, loggią lub tarasem oraz prywatnym ogródkiem w przypadku mieszkań na parterze. Wszystkie pokoje dzienne zostały zaprojektowane z dużymi, podwójnymi drzwiami balkonowymi, które sprawiają, że pomieszczenia pozostaną pełne naturalnego światła od wschodu do zachodu słońca. Sprzyjać temu będzie również wzajemne usytuowanie budynków, minimalizujące zacienienie i skutkujące otwarciem zielonych dziedzińców każdego z budynków na południe.

Aby zachować niezwykły klimat i spokój otoczenia, w północnej części kompleksu mieszkaniowego zaprojektowano rozległy teren zielony, który poza placami zabaw dla dzieci, będzie główną przestrzenią wspólną dla mieszkańców, tworząc rodzaj zielonego placu otwierającego się na całość inwestycji.

Dla podtrzymania spójnej z naturą architektury elewacje budynków zostaną wykończone z wykorzystaniem elementów o fakturze drewna. Ten sam materiał wykorzystany zostanie w loggiach oraz na tarasach i balkonach od strony ulicy Barona w postaci dużych, przesuwnych żaluzji.

Jak mówi główny projektant inwestycji – wiodącą myślą przy projektowaniu Apartamentów Barona było stworzenie wzorcowego środowiska mieszkalnego, wkomponowanego w otoczenie. A pod względem estetycznym – takiej architektury, która jakością i designem wyraźnie zaznaczy swoją obecność w tej części rozwijającego się Opola, a tym samym stanie się obiektem godnym naśladowania.

Ukończenie pierwszego etapu inwestycji zakłada oddanie do użytku 104 mieszkań w dwóch budynkach mieszkalnych z garażami podziemnymi. Prace budowlane ruszą w II kwartale tego roku, a pierwsi zainteresowani już mogą rezerwować wybrane lokale w rozpoczętej przedsprzedaży.

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny o powierzchni 27,33 m2 położony na 2 piętrze i oznaczony numerem projektowym A1/2/051 posiadający 1 pokój, łazienkę i przedpokój. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 8,13 m2.

Budynek posiada garaże podziemne.

Zapraszamy na prezentację nowej inwestycji APARTAMENTÓW BARONA do biura sprzedaży:

Opole, ul. Kośnego 13/2, tel. 517 120 637 lub 505 835 381, mail: biuro@mediator-estate.pl

 

Nabywca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów poza podaną ceną sprzedaży.

Nasz doradca kredytowy pozostaje do Państwa dyspozycji, co również nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.
Podane wyżej informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c.

  • Powierzchnia (w m2): 27,33 m2


Cena: 163 980,00 zł

Dodane przez: mediator

Apartament | Sprzedam

opolskie

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Przedsprzedaż kawalerka Opole Zaodrze, winda garaż Przedsprzedaż kawalerka Opole Zaodrze, winda garaż Przedsprzedaż kawalerka Opole Zaodrze, winda garaż Przedsprzedaż kawalerka Opole Zaodrze, winda garaż
Formularz kontaktowy


captchaPodobne oferty

2 pok w Ząbkach

Sprzedam | mazowieckie

MS/9436 Miasto: WARSZAWA, Dzielnica: Ząbki Okolica: Ząbki, Ulica: Zieleniecka, Typ własności: hp, Powierzchnia: 52, 2, L. pokoi: 2, Pietro: 2, L....

1 pok w Centrum

Sprzedam | mazowieckie

MS17698 Miasto: WARSZAWA, Dzielnica: Śródmieście Okolica: Centrum, Ulica: Tamka, Typ własności: sp, Powierzchnia: 32, L. pokoi: 1, Pietro: 4, L....

3 pok na Mokotowie

Sprzedam | mazowieckie

MS19645 Miasto: WARSZAWA, Dzielnica: Mokotów Okolica: Mokotów Dolny, Ulica: Czerniakowska, Typ własności: sp, Powierzchnia: 56, L. pokoi: 3,...

sprzedam dom

Sprzedam | mazowieckie

Dom z 1994r , pietrowy, podpiwniczony, dzialka 1800m, 10 min od kolejki

1 pok na Mokotowie

Sprzedam | mazowieckie

MS21442 Miasto: WARSZAWA, Dzielnica: Mokotów Okolica: Górny, Ulica: Źaryna, Typ własności: hp, Powierzchnia: 36, L. pokoi: 1, Pietro: 1, L....

Łódź-biurowiec ok.5000m2

Sprzedam | łódzkie

łódz biurowiec o powierzchni5300m2 przy głównej ulicy, na dwóch działkach o powierzchni ok. 4000 m2 i 500m2, powierzchnia zabudowy ok. 900m2,...

Back to top
else *} *}
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Akceptuję