luksusowy apartament w Kołobrzegu

Nieruchomości

Opublikowano: 02-05-2020 | Wygaśnie: 31-12-2025

2 299,00 zł

pokaż numer telefonu...

Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Kołobrzeg ul.kasprowicza 12
Telefon: pokaż numer telefonu...

Opis

Zainwestuj w Luksusowy Apartament  położony tylko  350 m od morza!

Kup Apartament tylko  po to, żeby Twoje pieniądze nie traciły na swej  wartości tylko zarabiały !!!!

   

 Przykład nr 1; kupując apartament za 229900 zł, powinieneś go wynająć jako kawalerkę w najem długoterminowy za 1300 zł miesięcznie plus opłaty /czynsz do wspólnoty/stawiając na tą decyzję  możesz rocznie teoretycznie  zarobić kwotę około 15600zł.

Twoja stopa zwrotu z  tejże inwestycji, to 7% rocznie plus zwiększająca się wartość apartamentu poprzez inflacje też  około 5 % rocznie ,więc tak naprawdę sumując - razem  możesz zarobić do około  12 %  na tejże decyzji.

  

 Przykład nr 2 ; kupując apartament za 229900 zł możesz go samodzielnie wynajmować  jako apartament wczasowy na stronie www.booking.pl .

Zysk z takiej decyzji to średnio 20 000 zł rocznie-/tu brany jest pod uwagę przychód  z indywidualnego wynajęcie apartamentu w terminach od 15 czerwca do 15 września  oraz weekendy  w poszczególnych miesiącach.

Twoja stopa zwrotu to  8,7 % rocznie plus zwiększająca się wartość apartamentu poprzez inflacje, to też  około 5 % rocznie, czyli sumując .

razem  zarabiasz rocznie 13,7 % -

Jest to wycena zysku poglądowa i różni się w zależności od wartości zakupionego Apartamentu.

 

Wniosek :

Twoje pieniądze są bezpieczne  w momencie podjęcia decyzji o inwestowaniu w tani luksusowy apartament .

 Będziesz się zawsze cieszył  jego posiadaniem i możliwością wykorzystania go jako bezpiecznego azylu dla siebie i punktem gdzie możesz zarzucić kotwicę by wypocząć i zacząć się cieszyć  swoim zyskiem !!!


Apartament o powierzchni 33 mkw

Doskonała lokalizacja: Nieruchomość położona w dzielnicy uzdrowiskowej , przy ul. Kasprowicza 12 w Kołobrzegu.

Atrakcyjny od strony wizualnej już od samego wejścia ,gdzie mogą cieszyć oko piękne stylowe orzechowe drzwi wejściowe  , w pełni umeblowany w stylizowane meble drewniane.

Praktycznie wyposażony apartament w Kurhotelu  Awangardia,jest ewentualnym nabytkiem  godnym  polecenia, nawet najbardziej wybrednemu klientowi,
 po kapitalnym remoncie, z nową wysokiej jakości  wykładziną dywanową , gustownymi  dodatkami i , idealnie dobranymi  tekstyliami  tworzą niepowtarzalny klimat.

W łazience znajdują się wszystkie niezbędne elementy takie jak; prysznic, umywalka z szafką, toaleta, bidet,  suszarka hotelowa.

Do apartamentu przynależy balkon, wyposażony w  meble balkonowe,. Każdy apartament posiada swój oddzielny licznik ciepłej i zimnej wody oraz  licznik elektryczny.

Na terenie hotelu do dyspozycji gości znajdują się windy, restauracja, recepcja, a także strefa Spa , basen.

Wychodząc z  obiektu  wchodzimy nadmorskimi alejkami  w  przepiękny  nadmorski park, ze starym malowniczo-pejzażowym drzewostanem , a nowo wybudowanym granitowym szlakiem możemy zmierzać w kierunku amfiteatru bądź  wybrać się na pieszą wędrówkę do portu i na molo.

Park nadmorski posiekany jest   trasami  pieszo-rowerowymi ,

aby  zapewnić swobodę w poruszaniu się wszystkim uczestnikom dróg , chcącym w tym samym czasie poruszać się na świeżym morskim powietrzu

Apartament: posiada księgę wieczystą, gdzie w dziale IV brak wpisanych  obciążeń.

Podana cena jest kwotą brutto.
Biuro pobiera prowizję od kupującego tylko 2%
Zapraszam serdecznie na prezentacje nieruchomości.

Agent prowadzący

Karol Zawartowski
Real Estate Sobieski
Tel.792620523

Formularz kontaktowy

pokaż numer telefonu...

Podobne ogłoszenia

Karpacz budynek przy Dino do wynajęcia

Karpacz budynek przy Dino do wynajęcia

Nieruchomość przy głównej drodze dojazdowej w Karpaczu. Pierwszy budynek w Karpaczu obok Galerii Szkła. Na działce obok znajduje się market Dino. Po drugiej stronie ulicy duży parking (papugarni...

2 900,00 zł

98m2 Segment 2010r. + ogródek Julianów Piaseczno

98m2 Segment 2010r. + ogródek Julianów Piaseczno

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Jeżeli szukasz, cichego, spokojnego miejsca z własną niezależną przestrzenią, a jednocześnie niedaleko centrum Warszawy to jes...

1 290 000,00 zł (do negocjacji)

Saska Kępa 3 pokoje przy ul.Saskiej 4

Saska Kępa 3 pokoje przy ul.Saskiej 4

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nie telefonowanie!!! Designerski projekt mieszkania na Saskiej kępie (ul. Saska 4). Mieszkanie zaprojektowane tak by w ciągu 2 dni przerobić je na...

760 000,00 zł

Działka inwestycyjna przy S7, Łomianki

Działka inwestycyjna przy S7, Łomianki

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie Sprzedam działkę w Łomiankach przy trasie szybkiego ruchu S7 Powierzchnia - 2349m2 Media – prąd , gaz, woda, kanalizacja przy dz...

2 200 000,00 zł (do negocjacji)