Lokal handlowo - usługowy/ biurowy Warszawa/ Mokotów

Nieruchomości

Opublikowano: 17-07-2020 | Wygaśnie: 31-12-2025

9 900,00 zł

pokaż numer telefonu...

Dodane przez: nieruchomoscivrg
Lokalizacja: Mazowieckie
Telefon: pokaż numer telefonu...

Opis

VRG Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, oferuje na sprzedaż udział w wysokości 158 / 25990 w użytkowaniu wieczystym nieruchomości gruntowej oraz własności stanowiącego odrębną nieruchomość budynku handlowo - usługowego „PANORAMA” w Warszawie. W toku jest postępowanie o zniesienie współwłasności.

Dla nieruchomości zawarta jest umowa quad usum na mocy której VRG S.A. przypada korzystanie z lokalu niemieszkalnego o powierzchni 142,30 m2, zlokalizowanego na parterze budynku. Pomieszczenia sanitarne dostępne są w częściach wspólnych budynku. Do lokalu przydzielone jest pomieszczenie gospodarcze o pow. 15,40 m², usytuowane w przyziemiu budynku.

Lokalizacja budynku: Warszawa, dzielnica Mokotów, przy Al. Witosa 31, w rejonie Sielce (Marcelin); tereny biurowo-mieszkalne u zbiegu ulicy Czerniakowskiej i Witosa, w odległości około 5 km od centrum miasta (5 km na południowy - wschód od Dworca Centralnego). W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa biurowa oraz mieszkaniowa, w okolicy liczne ogródki działkowe, Park Arkadia, Łazienki Królewskie.

Charakterystyka: Lokal typu open space z zagospodarowaną powierzchnią biurową, usytuowany bezpośrednio przy jednym z wejść do budynku, przeszklony z zewnątrz. Stolarka okienna - zespolona o aluminiowych ramach. Posadzka betonowa. Wewnętrzna witryna zabezpieczona roletą. Lokal posiada instalację  elektryczną, teletechniczną, przeciwpożarową, klimatyzację i system  monitoringu.

Opis budynku: Budynek PANORAMA to obiekt czterokondygnacyjny, podpiwniczony, posiadający elewację wykonaną z blachy oraz przeszklone komorowe zestawy szybowe w konstrukcji aluminiowej. Budynek jest wyposażony w 4 windy oraz schody ruchome. Obiekt jest całodobowo monitorowany i dozorowany. W budynku mieści się ponad 100 sklepów, biur, punktów usługowych, gastronomicznych i innych. Przed budynkiem znajduje się parking samochodowy o nawierzchni z kostki brukowej. Teren budynku jest nieogrodzony, wjazd możliwy zarówno od ulicy Czerniakowskiej jak i od strony Alei Witosa.

Kontakt: Dodatkowe informacje na temat w/w nieruchomości uzyskać można pod numerem telefonu: 661 980 728 lub 609 505 777 w  dni robocze w godz. 10.00-16.00. Zapytania dotyczące nieruchomości można kierować także na numer faksu 12 65 65 098 lub adres e-mail: wieslaw.olsza@vrg.pl.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

 

Formularz kontaktowy

pokaż numer telefonu...

Podobne ogłoszenia

98m2 Segment 2010r. + ogródek Julianów Piaseczno

98m2 Segment 2010r. + ogródek Julianów Piaseczno

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Jeżeli szukasz, cichego, spokojnego miejsca z własną niezależną przestrzenią, a jednocześnie niedaleko centrum Warszawy to jes...

1 290 000,00 zł (do negocjacji)

Saska Kępa 3 pokoje przy ul.Saskiej 4

Saska Kępa 3 pokoje przy ul.Saskiej 4

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nie telefonowanie!!! Designerski projekt mieszkania na Saskiej kępie (ul. Saska 4). Mieszkanie zaprojektowane tak by w ciągu 2 dni przerobić je na...

760 000,00 zł

Działka inwestycyjna przy S7, Łomianki

Działka inwestycyjna przy S7, Łomianki

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie Sprzedam działkę w Łomiankach przy trasie szybkiego ruchu S7 Powierzchnia - 2349m2 Media – prąd , gaz, woda, kanalizacja przy dz...

2 200 000,00 zł (do negocjacji)

Saska Kępa 4 pokoje po generalnym remoncie

Saska Kępa 4 pokoje po generalnym remoncie

Mieszkanie na Saskiej kępie przy ul. Saskiej 4 Lokal po generalnym remoncie i wymianie wszystkich instalacji. Gładzie na ścianach, nowe drzwi, podłogi, oświetlenie, grzejniki, nowa łazienka i kuch...

780 000,00 zł