Solacz-Poznan Mieszkanie na sprzedaz

Nieruchomości

Opublikowano: 09-09-2020 | Wygaśnie: 31-12-2025

6 586,00 zł

pokaż numer telefonu...

Dodane przez: english1977
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Poznan Solacz
Telefon: pokaż numer telefonu...

Opis

Jeżeli lubisz parki , lasy ale też chcesz mieszkać blisko centrum , to w Poznaniu jest tylko jedno takie miejsce, Sołacz. 

Dlatego tez Sołacz to lifestyle . Wiem coś o tym, bo po przyjeździe z Londynu mieszkam tutaj już prawie 25 lat.

Okazyjnie, mam do sprzedania 2 mieszkania 74.2 m2 , 69.3 w stylowej z lat 20 tych willi miejskiej która już została zewnątrz odrestaurowana . Oba mieszkania są wycenione na 8900 zł/m2 . Wnętrze budynku oraz wystrój mieszkań czeka na dostosowanie do stylu i gustu nowego właściciela.

Oba mieszkania mają swoje salony od południa. Oba są na pierwszym pietrze . Oba mieszkania maja swoje miejsca parkingowe . Każde mieszkanie posiada własną piwnice . 

Każdy nowy właściciel ( na zasadzie kto pierwszy ten lepszy ) będzie mógł wykupić swój ogródek ,ok 150 m2 , tez od południowej strony za 800 zł za m2 .

Mieszkania z łatwością można także połączyć w całość. Posesje można także od przodu ( od ulicy Pałuckiej ) ogrodzić, stwarzając jeszcze bardziej ekskluzywny styl swoim mieszkaniom.  

Żyj na Sołaczu w pięknym mieszkaniu i nie płac setek czy tysięcy złotych w miesięcznych czynszach w nowych blokach czy apartamentowcach!

Formularz kontaktowy

pokaż numer telefonu...

Podobne ogłoszenia

Dwupokojowe mieszkanie, 3 kondygnacji na Kabatach

Dwupokojowe mieszkanie, 3 kondygnacji na Kabatach

Dobra lokalizacja. 3 min do metra Kabaty, 10 min do lasu Kabackiego Przedstawiane mieszkanie znajduje się w dobrej lokalizacji. W pobliżu sklepy, banki, szkoły, przedszkola,punkty usługowe, fitnes...

1 750 000,00 zł

Sprzedam dom w Słominie pod Magdalenką

Sprzedam dom w Słominie pod Magdalenką

Mam do sprzedania dom, który jest w trakcie budowy. Bardzo dobra lokalizacja przy Lasach Magdalenki. 800 metrów do Szkoły Podstawowej. Zapraszam do zobaczenie osobiście.

1 300 000,00 zł (do negocjacji)

Przestronne 3-pok. po rem., Ursynów, Taras-Ogród

Przestronne 3-pok. po rem., Ursynów, Taras-Ogród

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam piękne 3 – pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze dwupiętrowego budynku (Gawota 6A) wybudowanego w 2003r...

755 000,00 zł (do negocjacji)

Działka Rekreacyjna ROD z domkiem, Warszawa Wawer

Działka Rekreacyjna ROD z domkiem, Warszawa Wawer

Sprzedaż bezpośrednia, agencje proszę o nietelefonowanie. Sprzedam piękną działkę rekreacyjną z murowanym domkiem położoną na terenie ROD ‘’ZERZEŃ’’ przy ul. Borowieckiej ( Wawer). Doskonałe miej...

95 000,00 zł