Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście

Data dodania: 23-11-2020


3-mikroapartamenty w cenie jednego apartamentu - jedyna taka nieruchomość w Karpaczu! Najlepsza lokalizacja, idealnie zaprojektowane, nowoczesne, przy deptaku, osobne wejście, widok na Śnieżkę, ustawne, ciepłe, przytulne, jasne, ciche. Osobne wejście bezpośrednio z podwórka i przez klatkę schodową + niezależne wejścia do poszczególnych mikroapartamentów, w każdym łazienka oraz dostęp do kuchni.

Szczegółowy opis:

- W skład nieruchomości wchodzą: 3 pokoje (mikroapartamenty), 3 łazienki, kuchnia, weranda, pomieszczenie gospodarcze (dodatkowy pokój). Poza tym: piwnica (pomieszczenie przynależne o pow. 6,45 m2), garaż murowany o pow. 24 m2 (umowa dzierżawy z miastem).
- Nieruchomość nie wymaga nakładów.
- Na wyposażeniu zabudowa kuchni oraz 5 szaf wnękowych.
- Ogrzewanie gazowe: 3-letni kocioł 2-funkcyjny, kondensacyjny, z zamkniętą komorą spalania, z zasobnikiem 40 litrów wody ciepłej, wiszący, widoczny na zdjęciach. Rury PCV trójwarstwowe z rozdzielaczem. Nowoczesne grzejniki, stanowiące dodatkową ozdobę oraz możliwość suszenia ubrań. Miesięczny koszt gazu 104 zł.
- Czynsz do wspólnoty 330 zł (fundusz remontowy, opłata eksploatacyjna, wywóz odpadów). Koszt wywozu odpadów uzależniony od zużycia wody - 8 zł za m3.
- Duża wspólnota - głosowanie nad uchwałami zgodnie z udziałami - udział 1820 na 10000.
- Nowy dach, pokryty dachówką ceramiczną. Elewacja ocieplona - od strony mieszkania 18 cm wełną mineralną, tynk mineralny, barwiony w masie.
- Okna plastikowe - wychodzą na 3 strony (płn., zach., płd.).
Możliwość wygospodarowania ogródka w ramach wspólnej działki.
- Możliwość wyznaczenia dodatkowych miejsc postojowych - dzierżawa.
- Wszystkie instalacje wymienione. Źródlana woda w kranach, rury PCV trójwarstwowe, z rozdzielaczami. Wydajna wentylacja w łazienkach i kuchni. Doprowadzony dopływ świeżego powietrza z zewnątrz. Elektryczne systemy zmierzchowe i ruchu, ułatwiające korzystanie z mieszkania. W każdym mikroapartamencie dostęp do telewizji satelitarnej i internetu oraz domofonu.

Dodatkowe informacje:

- Powód sprzedaży: dalsze inwestycje w ramach Galerii Szkła w Karpaczu.
- Prezentacja nieruchomości w godzinach od 10 do 13-tej, każdego dnia tygodnia - umawianie telefoniczne, z jednodniowym wyprzedzeniem.
- Możliwa zdalna prezentacja, np. przez WhatsAppa. Podpisanie aktu notarialnego w dowolnej kancelarii w kraju, wybranej przez nabywających.
- Przekazanie nieruchomości natychmiast po podpisaniu ostatecznej umowy sprzedaży. Pełna własność z KW, jeden właściciel.
  • Typ: Sprzedam
  • Rynek: wtórny
  • Powierzchnia (w m2): 68


Cena: 689 000,00 zł

Dodane przez: administrator

Miasto: Karpacz
Num. tel.: pokaż telefon...

pokaż email...


Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście Karpacz:. Mieszkanie z pokojami do wynajęcia. Osobne wejście
Formularz kontaktowy

Podobne oferty

Do sprzedaży mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy 11 Listopada

Pomorskie

Do sprzedaży mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy 11 Listopada w pobliżu drogi do Klimontowa. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze sześciokondygnac

Bezpośredni kontakt z lasem

Zachodniopomorskie

(bz 679 b) Ziemia rolna składająca się z 6 u działek o łącznej powierzchni 22, 93 ha. Areał położony jest przy drodze gminnej gruntowej na obrzeżach m

2 pok na Ochocie

Mazowieckie

MS21692 Miasto: WARSZAWA, Dzielnica: Ochota Okolica: Rakowiec, Ulica: Okińskiego Władysława, Typ własności: sp, Powierzchnia: 37, 5, L. pokoi: 2, Piet

Przetarg na tereny usług uzdrow.

Małopolskie

Oferta przetargowa na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych w miejscowości Wysowa Zdrój. Przedmiotem sprzedaży jest działka o Nr 1030 przez 7 o pow.

Kielce Biura Biuro Biurowiec 436m2/ 683 m2 gotowe, magazyn, możliwość zwiększenia powierzchni aranżacji

Oferuję | Polska

Cena 39 zł za m2 powierzchni biurowej, za magazyn 20 zł m2. Ewentualne poważne oferty kupna obiektu będą również uwzględnione.Możliwość wynajęcia od z

działki budowlane

Świętokrzyskie

Teren o pow. ok. 1ha przeznaczony w planie zagospodarowania pod budownictwo mieszkalne we wsi Małdyty. Blisko centrum, w sąsiedztwie pola, las. Bezpro

Back to top
Ta domena jest na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu.Ok, rozumiem