Apartamentowiec Butorowy

Data dodania: 13-11-2006


Apartamenty- Butorowy Wierch

Przedmiotem inwestycji jest budowa ekskluzywnego obiektu apartamentowego o nowoczesnej architekturze, z jednoczesnym nawiązaniem do stylu zakopiańskiego. Budynek zotanie wybudowany na pięknej, widokowej działce, składał się będzie z 55 apartamentów o pow. od 27m2 do 94m2, mieszkania w przestrzeni dachowej będą dwupoziomowe. Każdy apartament posiadał będzie instalację kominkową oraz balkon. W budynku będzie hol z recepcją, sala kominkowa, fitness, sauna, oraz indywidualne pomieszczenia np. na sprzęt sportowy i garaże podziemne.

Budynek usytuowany będzie na południowym zboczu Gubałówki, w odległości 1km od Hotelu Kasprowy, 3km od centrum Zakopanego-Krupówek. Lokalizacja ta umożliwia szybki dostęp zarówno do centrum jak i szlaków turystycznych. Obiekt usytuowany będzie blisko kompleksu narciarsko-rekreacyjnego Szymoszkowa i Butorowy Wierch oraz sztucznego zalewu przy hotelu Kasprowy.

Budynek usytuowany jest równolegle do pasma Tatr i z każdego apartamentu będzie rozpościerał się piękny widok na panoramę całych Tatr.

Budynek będzie wykonany w wysokim standardzie z najwyższej jakości nowoczesnych, trwałych i ekologicznych materiałów. Obiekt będzie monitorowany, zamknięty, teren ogrodzony.

Budynek będzie oddany do użytku w czwartym kwartale 2007r.

Ceny gwarantowane, brutto.
Zestawienie apartamentów z cenami i pow. w załącznikach, rzuty apt. w nastepnym mailu.


Cena: 90,00 zł

Dodane przez: bartekm

Miasto: Zakopane

pokaż email...


Formularz kontaktowy

Podobne oferty

Działka Kraków - Wieliczka

Małopolskie

Działka budowlana 7, 57a. Media: prąd, woda, kanalizacja na działce, gaz do podciągnięcia ok. 100m. Płaska, szerokość ok. 18, 5m. Dojazd drogą asfalto

Do wynajęcia!

Małopolskie

Mieszkanie, 3 pokoje, os. Tysiaclecia (20 min do centrum)

wynajme mieszkanie

Małopolskie

Wynajme osobie pracujacej

Dom Nielepice gmina Zabierzów

Małopolskie

Mam do sprzedania dom w Nielepicach - gmina Zabierzów. Budynek położony jest w cichej okolicy przy lesie skąd są piękne widoki na całą okolice. Obok d

Dom jednorodzinny

Małopolskie

Dom niepodpiwniczony, bez garażu, o powierzchni użytkowej 200m2. Wysoki standard wykończenia flizy, terakota wysokiej klasy, parkiet i schody dębowe.

sklep+mieszkanie+parking

Małopolskie

3poziomowy budynek w którym znajduje się sklep samoobsługowy, nwocześnie wyposażony oraz mieszkanie i parking. działka o powierzchni ok 20a, trzeci po

Back to top
Ta domena jest na sprzedaż. Zapraszamy do kontaktu.Ok, rozumiem