Dodaj ofertę nieruchomości za darmo

Rodzaj oferty:

Typ nieruchomości:

Województwo:

Powiat:

Typ miejscowości:

Lokalizacja:

Tytuł oferty:

Miejscowość:

Adres (miejsce):

Powierzchnia:

Wartość, cena:

Zdjęcie (plik jpg, gif max. 500 kB)

Szczegółowy opis oferty:

Twój adres e-mail:

Hasło (min. 5, max. 16 znaków):

powtórz hasło:

Regulamin dodawania ofert nieruchomości do serwisu Nieruchomosci.pl

Uwagi:

Rubryki zaznaczone tekstem czerwonym nie mogą pozostać puste - są to kryteria wyszukiwania. Brak tylko jednego z nich spowoduje, iż proces rejestracji oferty zostanie powtórzony.

ZASADY OGÓLNE:
 1. Zabronione jest wpisywanie adresów WWW i e-mail w rubrykach do tego nie przeznaczonych oraz wielokrotne powtarzanie tych samych znaków w tekście oferty. Rubryki nie mogą być wypełnione samymi wielkimi literami - obowiązuje prawidłowa pisownia języka polskiego. Minimalna ilość znaków opisująca ofertę nie może być mniejsza od 200. Nie dostosowanie się do tego wymogu spowoduje usunięcie oferty i katalogu z serwisu.
 2. Oferta będzie widoczna aż do momentu skasowania przez właściciela oferty (osobę, która dodała ofertę).
 3. Dane każdej oferty można zmieniać (system logowania do serwisu - edycja).
 4. Do oferty można dołączyć jedno zdjęcie (system moderowany - usuwane bedą zdjęcia z opisem w formie odnośników do stron internetowych lub e-mail oraz nie związane z charakterem strony i nieczytelne)
 5. Oferty nieaktualne można kasować (system nieodwracalny).
 6. Podczas rejestracji katalogi i oferty otrzymują indywidualne numery (wg kolejności).
 7. Do katalogu można dodać dowolną ilość ofert, jednak treść tych ofert nie może być identyczna.
 8. Każda oferta posiada licznik odwiedzin widoczny w edycji oferty.
 9. Oferty, zdjęcia i katalogi o treści niezgodnej z charakterem strony lub naruszające normy prawne i obyczajowe będą natychmiast usuwane.
 10. Za dodawanie ofert i zdjęć do serwisu nie są pobierane żadne opłaty.
 11. Użytkownik bierze na siebie pełną odpowiedzialność za umieszczone dane adresowe i osobowe. Właściciel serwisu nie wymaga takich danych i nie bierze odpowiedzialności za ich przechowywanie.
 12. Użytkownik rejestrując się w serwisie godzi się jednocześnie na otrzymywanie, na adres poczty internetowej, informacji wysyłanych z tego serwisu. Prośba użytkownika, o usunięcie jego adresu poczty internetowej z bazy, równoznaczna jest z usunięciem wszelkich jego danych z bazy serwisu, łącznie z katalogiem i ofertami w nim zawartymi.
 13. Właściciel serwisu nie prowadzi biura obrotu nieruchomościami, a tym samym nie pośredniczy w transakcjach oraz nie pobiera prowizji od skojarzonych kontrahentów.
 14. Właściciel serwisu zastrzega sobie możliwość blokowania lub usuwania ofert, zdjęć i katalogów bez podawania przyczyny.
 15. Proszę dodać nasz link na swoją stronę między znacznikami <body></body>:
  <a href="https://www.nieruchomosci.pl"> Nieruchomości</a>